رفتن به بالا
    Cart Is Empty

    سبد خرید شما خالی است.


انجیر و افزایش قوای جنسی

نویسنده : lderouaux1987 ۱۳۹۴/۱۱/۰۴ تعداد نظرات : ۰
انجیر و افزایش قوای جنسی
سالمین نیوز: رابطه جنسی موضوع بسیار مهمی در زندگی زناشویی می باشد و هر دو طرف نیاز مبرمی به این نوع رابطه دارند . و باید گفت که یکی از موارد اصلی ازدواج همین رابطه جنسی بی قید و شرط می باشد . اکثر زوجها از یک موضوع بسیار مهم رنج می برند و آن هم کاهش میل جنسی در طرفین می باشد که دوست دارند این نوع میل بیشتر و بیشتر باشد . دانش پزشکی هراندازه وسیع‌تر شود، باز نمی‌تواند خواص داروهای گیاهی را انکار کند. در اینجا میوه‌ای را به شما معرفی می‌کنیم که در تقویت قوای جنسی کمک فراوانی می‌کند.

به نقل از الو دکتر، دانش پزشکی هراندازه وسیع‌تر شود، باز نمی‌تواند خواص داروهای گیاهی را انکار کند. متاسفانه مردم میوه‌ها و گیاهان خوراکی را کمتر در سبد خوراکی خود قرار می‌‌دهند تاجایی که بدن‌شان ضعیف می‌شود و در برابر کوچک‌ترین بیماری‌ها از پا درمی‌آیند‌ و مجبور به استفاده از داروهای شیمیایی می‌شوند که در بیشتر مواقع عوارض نامطلوبی دارند.

مهم‌ترین خاصیت انجیر افزایش قوای جنسی است. از این میوه می‌توان در درمان انواع یبوست استفاده کرد و از عوارض جانبی مسهل‌ها مثل ناسازگاری مزاجی، وابستگی، تحریک شدید روده، گشادی کولون، دل پیچه و استفراغ در امان بود.

همچنین یکی از ویژگی‌های مثبت این میوه نداشتن منع مصرف در دوران باداری یا شیردهی و قابل استفاده بودن برای تمام سنین است.

از جمله میوه‌های مغذی است که عاملی مهم برای پیشگیری از بیماری‌ها به حساب می‌آید. سرشار از کلسیم است که ماده‌ای مفید برای مقاومت در برابر سرطان به شمار می‌آید.

انجیر حاوی و‌یتامین‌های C، B، A و مواد معدنی مختلف مانند پتاسیم، کلسیم، فیبر، آهن، فسفر و سدیم است.

به اعتقاد کارشناسان‌، این میوه  از میوه‌هایی است که به راحتی هضم می‌شود‌، ضد نفخ است‌، فعالیت روده‌ها را تنظیم می‌کند و از باقی ماندن پسمانده‌های غذایی در دستگاه گوارش جلوگیری می‌کند. این میوه به علت به کار انداختن کبد و طحال و کلیه و مثانه و مجاری ادرار از ایجاد سنگ در این اعضا جلوگیری می‌کند.

خواص دیگر درمانی عبارتند از:

– تسکین سرفه‌های ناشی از بیماری‌های التهابی

– بالا رفتن تعرق بدن

– کاهش درجه حرارت بدن

– تازه یا خشک‌ آن یبوست را برطرف می‌کند و یکی از بهترین میوه‌ها برای تمیز کردن روده بزرگ و رفع یبوست است‌. در قدیم برای از بین بردن یبوست از شربت این میوه استفاده می‌کردند‌.

– جوشانده غلیظ  میوه خشک آن برای رفع سرماخوردگی بسیار مفید است و غرغره کردن آن گلودرد را برطرف می‌کند.

–  برای درمان سوء‌هاضمه مفید است‌.

–  برای آنهایی که قند خونشان پایین می‌آید و یک دفعه احساس ضعف می‌کنند مناسب است، زیرا قند آن به سرعت در روده کوچک جذب می‌شود.

–  باعث بالا بردن نیروی جنسی می‌شود‌.

–  تقویت‌کننده کبد است‌.

– هضم آن آسان است و مصرف آن برای بچه‌ها و اشخاصی که از بستر بیماری برخاسته‌اند و دوره نقاهت را می‌گذرانند، بسیار مفید است.

–  بوی بد دهان را از بین می‌برد‌؛ استخوان را محکم می‌سازد؛ باعث رویش مو می‌شود و درد را بر طرف می‌کند.