رفتن به بالا
    Cart Is Empty

    سبد خرید شما خالی است.


در اینترنت مزاحم همسرم شدم تا طلاق نگیرد

نویسنده : letstartwppl ۱۳۹۵/۰۲/۲۱ تعداد نظرات : ۰
در اینترنت مزاحم همسرم شدم تا طلاق نگیرد

سالمین: مرد جوانی که متهم است پس از قهر همسرش برای او مزاحمت اینترنتی ایجاده کرده است پس از دستگیری مدعی شد می خواستم نگذارم همسرم طلاق بگیرد.

به گزارش سالمین به نقل از میزان، سرهنگ حمیدرضا انصاری سرپرست پلیس فتا استان بوشهر با اعلام تشکیل پرونده مزاحمت در فضای مجازی گفت: پلیس فتا استان بوشهر در پی شکایت خانم جوانی مبنی بر ایجاد مزاحمت و توهین و تهدید همسرش از طریق ارسال پیام در شبکه های اجتماعی موبایلی واتس آپ به خودش و خانواده اش بلافاصله تیم تحقیقاتی تشکیل و وارد عمل شد.

وی افزود: در بررسی های انجام شده توسط کارآگاهان مبارزه با جرائم سایبری مشخص شد؛ همسر وی که در حال حاضربطور جداگانه زندگی می کنند و قصد طلاق دارند با ارسال پیام هایی توهین آمیز حاوی تهمت و افترا به اعضای خانواده اش، وی را تهدید به انتشار عکس های خصوصی اش در فضای مجازی کرده است.

سرپرست پلیس فتا استان بوشهر اظهارداشت: کاراگاهان این پلیس با توجه به حساسیت موضوع، بلافاصله مستندات مربوطه را جمع آوری، متهم ضمن هماهنگی با مقام قضایی به این پلیس فراخوانده شد.

این مقام انتظامی ادامه داد: متهم در وهله اول منکر هرگونه جرمی شد اما پس از ارائه شواهد و مستندات لب به اعتراف گشود و با اعتراف به این جرم مدعی شد: قبول دارم پیامهایی از طریق شبکه اجتماعی واتس آپ به برادر همسرم و خانواده اش فرستاده ام ولی قصد هیچگونه تهدید یا توهینی به هیچکدام از آنها ندارم و به خاطر منصرف کردن همسرم از طلاق این عبارات را به کار برده ام در حال حاضر نیز از کرده خود نادم و پشیمان هستم.

انصاری افزود: پرونده تکمیل شده به همراه متهم برای سیر مراحل قضایی تحویل دادسرا شد.

سرپرست پلیس فتا استان بوشهر در پایان گفت: با توجه به اینکه فضای مجازی و استفاده از اینترنت فرصت مناسبی برای استفاده صحیح در راستای ارتقاء علم و دانش بوده، اما متأسفانه برخی از افراد از این فضا برای انتقام و تهدید استفاده میکنند که پلیس فتا با این افراد مبارزه و سعی دارد محیط فضای مجازی را برای هرگونه فعالیت صحیح و مثبتی امن و آرام نگه دارد.