سم زدایی بدن با آب طعم دار

سالمین نیوز:  یکی از بهترین و مهم ترین شیوه های حفظ سلامت سم زدایی بدن است که موجب بهبود سیستم هضم و جذب، افزایش انرژی، تقویت سیستم ایمنی، کمک به کاهش وزن، شادابی و نشاط پوست، تنفس بهتر، ضد پیری ، جلوگیری از ریزش مو و افزایش قدرت تفکر می شود. در یک کلام، سم زدایی کلید بهره مندی از جسمی سالم و قوی است که تا حد بسیاری بیماری ها را از ما دور می کند.

برای سم زدایی بدن یک راه حل بسیار ساده وجود دارد و آن نیز نوشیدن آب است. نوشیدنی فوق العاده که اثری شگفت انگیز بر بهبود روند سم زدایی بدن دارد. علی رغم نقش غیر قابل انکار این نوشیدنی، بسیاری از مردم به بهانه طعم نداشتن از مصرف آب پرهیز می کنند. لی می توان به سادگی این نوشیدنی را طعم دار کرد و از نوشیدن آن لذت برد. البته با افزودن مواد طبیعی.

لیمو

ترکیب آب و لیمو نه تنها به زدودن سم های بدن کمک می کند بلکه انرژی بخش است و احساسی از تازگی و نشاط به شما می دهد.

خیار

از آنجایی که خیار ویژگی مرطوب نگه داشتن بدن را با خود به همراه دارد می تواند فواید بی شماری برای بدن به همراه داشته باشد. این ویژگی ها زمانی که با آب ترکیب می شود چندین برابر می شود و نوشیدنی با خاصیت ضد التهابی در اختیار ما می گذارد.

نعنا

نعنا منبعی است سرشار از آنتی اکسیدان است و به رفع سوء هاضمه و درد معده کمک قابل توجهی می کند.علاوه بر این، آب و نعنا نوشیدنی بدون شکری است که خاصیت سم زدایی دارد.

زنجبیل

این گیاه و ادویه نسبتاً تند ماده است بی نظیر در بهبود سیستم هضم غذا؛ بنابراین توصیه می شود چند تکه کوچک زنجبیل به آب اضافه کنید و از مزایای بی نظیر آن بهره مند شوید. نوشیدنی که در کنار هضم بهتر جذب مواد مغذی بدن را افزایش می دهد.

(۰)(۰)

مطالب مشابه:

مسئولیت پزشکان در جراحی‌های زیبایی

سالمین: جرایم عمدی و غیرعمدی پزشکان در زمره جرایم و...

چرا در ماه رمضان به جای لاغری،چاق می شویم

سالمین: رعایت نکاتی ساده در افطار و سحر باعث می‌شود...

وزیر صنعت پاسخگوی بکارگیری هزاران نفر از افاغنه غیرمجاز در شهرک های صنعتی پایتخت باشد

سالمین:نماینده مردم ارومیه در مجلس دهم، با انتقاد از بکارگیری...

نظر شما در رابطه با این مطلب چیست ؟