سم زدایی بدن با آب طعم دار

آب طعم دار

سالمین نیوز:  یکی از بهترین و مهم ترین شیوه های حفظ سلامت سم زدایی بدن است که موجب بهبود سیستم هضم و جذب، افزایش انرژی، تقویت سیستم ایمنی، کمک به کاهش وزن، شادابی و نشاط پوست، تنفس بهتر، ضد پیری ، جلوگیری از ریزش مو و افزایش قدرت تفکر می شود. در یک کلام، سم زدایی کلید بهره مندی از جسمی سالم و قوی است که تا حد بسیاری بیماری ها را از ما دور می کند.

برای سم زدایی بدن یک راه حل بسیار ساده وجود دارد و آن نیز نوشیدن آب است. نوشیدنی فوق العاده که اثری شگفت انگیز بر بهبود روند سم زدایی بدن دارد. علی رغم نقش غیر قابل انکار این نوشیدنی، بسیاری از مردم به بهانه طعم نداشتن از مصرف آب پرهیز می کنند. لی می توان به سادگی این نوشیدنی را طعم دار کرد و از نوشیدن آن لذت برد. البته با افزودن مواد طبیعی.

لیمو

ترکیب آب و لیمو نه تنها به زدودن سم های بدن کمک می کند بلکه انرژی بخش است و احساسی از تازگی و نشاط به شما می دهد.

خیار

از آنجایی که خیار ویژگی مرطوب نگه داشتن بدن را با خود به همراه دارد می تواند فواید بی شماری برای بدن به همراه داشته باشد. این ویژگی ها زمانی که با آب ترکیب می شود چندین برابر می شود و نوشیدنی با خاصیت ضد التهابی در اختیار ما می گذارد.

نعنا

نعنا منبعی است سرشار از آنتی اکسیدان است و به رفع سوء هاضمه و درد معده کمک قابل توجهی می کند.علاوه بر این، آب و نعنا نوشیدنی بدون شکری است که خاصیت سم زدایی دارد.

زنجبیل

این گیاه و ادویه نسبتاً تند ماده است بی نظیر در بهبود سیستم هضم غذا؛ بنابراین توصیه می شود چند تکه کوچک زنجبیل به آب اضافه کنید و از مزایای بی نظیر آن بهره مند شوید. نوشیدنی که در کنار هضم بهتر جذب مواد مغذی بدن را افزایش می دهد.

(۰)(۰)

مطالب مشابه:

image_13950316717992.jpg

هوای تهران برای «گروه‌های حساس» ناسالم شد

سالمین:کیفیت هوای امروز تهران در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس...

image_13950220390624.jpg

امسال هیچ گونه بازنشستگی پیش از موعد در آموزش و پرورش نداریم

سالمین: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش...

image_13950318463896.jpg

گـوش فیل در چمدان مسافر!

سالمین: ٢٠٠ قطعه مرغ آوازخوان یخ‌زده، جمجمه‌ی مومیایی‌شده‌ی یک میمون،...

نظر شما در رابطه با این مطلب چیست ؟