عسل ضد سرماخوردگی!

خواص عسل

خواص درمانی عسل شوید:

زیاد کننده شیر مادر ، مفید برای دل پیچه کودکان ، پایین آورنده چربی و کلسترول خون، تسکن درد مفاصل، ضد باد معده ، مسکن درد قاعدگی، ادرار آور، ضد استفراغ، کند کننده ضربان قلب، ضد چربی خون، مقوی معده، ، آرام‌ بخش و حاوی اسیدهای معدنی.

خواص درمانی عسل اسطوخودوس:

این عسل  به رنگ طلایی  است و در درمان میگرن ، سردرد.  بی خوابی، ناراحتی های مجاری تنفسی ، انگل روده ای  و تب  بکار می رود.

آرامش بخش استرس و اضطراب را از بین می برد. درمان سوختگی را تسریع می بخشد. برای درمان میگرن فوق العاده است. زردی و آسم را برطرف می کند.

خواص درمانی عسل اکالیپتوس:

 ضد مالاریا، ضد آنفلوانزا، ضد سرماخوردگی و ضد برونشیت، تب بر، بهبود دهنده حملات آسمی و حساسیت و موثر در درمان یا بهبود بیماریهای تنفسی و عفونی.

خواص درمانی عسل آفتابگردان:

رنگ عسل آفتابگردان، زرد روشن است. این عسل به دلیل طعمی که دارد، بسیار معروف است؛ اما به سرعت شکرک می‌زند. عسل آفتابگردان برای افرادی که دچار مشکلاتی در ناحیه گلو یا سینوس هستند، مفید است. همچنین التهاب را کاهش داده و باعث افزایش انرژی می‌شود.

خواص  عسل جنگلی:

از انواع مختلف درخت‌های کاج، سرو و صنوبر جنگل‌ها به وجود می‌آید. اگرچه درخت کاج گل ندارد؛ اما در مواقع خاصی از سال چیزی به نام شهد گیاه تولید می‌کنند. بسیار خوشمزه بوده و رنگ تیره‌ای دارد.

ترکیبات ضد التهاب و ضد میکروبی دارد و سرشار از آهن است؛ در نتیجه برای افرادی که دچار کم‌خونی هستند یا جراحی داشته‌اند، بسیار مفید است.

این عسل شکر کم و مواد معدنی زیادی دارد. به همین دلیل گزینه مناسبی برای ورزشکاران و دیابتی‌ها محسوب می‌‌شود.

                                                              خرید اینترنتی

سالمین نیوز

(۰)(۰)

مطالب مشابه:

کمبود آهن

چاقی عاملی برای فقر آهن!

کمبود آهن: سالمین نیوز: بر اساس تحقیقات احتمال ابتلا به...

خواص پروتئین

مصرف زیاد پروتئین موجب کاهش خطر سکته مغزی!

سالمین نیوز خواص مصرف پروتئین: مصرف زیاد پروتئین سبب کاهش...

روغن کنجد

مصارف خوراکی و درمانی روغن کنجد

سالمین : روغن کنجد خواص درمانی زیادی دارد و علاوه...

نظر شما در رابطه با این مطلب چیست ؟