رفتن به بالا
    Cart Is Empty

    سبد خرید شما خالی است.


عکس/شگرد جدید فروش وسایل آرایشی ۵هزار تومانی در مترو

نویسنده : letstartwppl ۱۳۹۵/۰۲/۲۱ تعداد نظرات : ۰
عکس/شگرد جدید فروش وسایل آرایشی ۵هزار تومانی در مترو

سالمین:اثرگذاری یکی از تکنیک‌های افزایش فروش است که اخیرا برخی از دستفروشان مترو برای موفقیت بیشتر در فروش و ترغیب مسافران برای خرید، سعی بر بزرگنمایی در مورد کالای فروشی خود و اثرگذاری روی خریدار دارند که اخیرا دیده شده برای جلب مشتری عنوان می‌کنند که این کالامورد استفاده هنرپیشه‌ها قرار می‌گیرد.

به گزارش سالمین به نقل از آنا، وقتی در مترو باز می‌شود دستفروشان بسیاری همراه با مسافران وارد قطار می‌شوند و به محض سوار شدن کوله و چمدان خود را باز می‌کنند و به شیوه‌های مختلف کالای خود را تبلیغ می‌کنند.

کالاهای مختلفی مانند لوازم آرایشی، مواد خوراکی، زیور آلات و …در مترو توسط دستفروشان به فروش می‌رسد که هر یک بر اساس کالایی که دارد تبلیغات خود را آغاز می‌کنند.

این روزها «ریمیل سه بُعدی سینمایی» عنوان ترغیب کننده برخی از فروشندگان لوازم آرایش در مترو شده است. با توجه به اینکه مسئولان مترو و وزارت بهداشت بارها اعلام کرده‌اند که لوازم آرایشی و بهداشتی که در مترو به فروش می‌رسد قاچاق و مورد تائید نیست، اما هم‌چنان دستفروشان در مترو به فعالیت خود ادامه می‌دهند.

«ریمل سه بُعدی سینمایی» کالایی است که این روزها در دست برخی از دستفرشان مترو دیده می‌شود و آنها مدعی هستند که این ریمل برای هنرپیشه‌ها و هنرمندان سینمایی استفاده می‌شود که کاملا گیاهی بوده و حاوی ویتامین E و آلوئه‌ورا است.این ریمیل که به قیمت ۵هزار تومان به فروش می‌رسد،فاقد بسته‌بندی و بارکد است.

از آنجایی که داشتن بارکد و بستهبندی مناسب از ویژگی‌های مهم کالای اصیل است اما متاسفانه بسیاری از کالا‌ها به خصوص لوازم آرایشی بدون بارکد و بسته بندی در مترو به فروش می‌رسد و این در حالی است که فروشندگان مدعی اصل و قابل پیگیری بودن کالای خود هستند.

با توجه به اینکه وزارت بهداشت بارها از طریق رسانه‌ها اعلام کرده است که کالاهایی مانند لوازم آرایشی، مواد غذایی و … که ارتباط مستقیم با سلامت افراد دارند باید از فروشگاه‌های معتبر تهیه شود و دارای نشان استاندارد و تائید وزارت بهداشت باشد اما هم‌چنان دستفروشان این کالاها را در مترو بفروش می‌رسانند و مردم نیز متقاضی خرید آن هستند.

مسئولان مترو باید برای پیشگیری از بروز عوارض کالاهای غیراستاندارد که عمدتا در مترو به فروش می‌رسد چاره‌ای بیاندیشیند و وزارت بهداشت نیز اطلاع رسانی‌ها را در این خصوص را افزایش دهد که تاکنون این امر یا به صورت مستمر و تاثیر‌گذار نبوده و یا مردم توجهی به آن نداشته‌اند.