رفتن به بالا
    Cart Is Empty

    سبد خرید شما خالی است.


پدركشي به خاطر بيكاري

نویسنده : letstartwppl ۱۳۹۵/۰۲/۱۹ تعداد نظرات : ۰
پدرکشی به خاطر بیکاری

سالمین: مردی افغانی پس از اعتراض به بیکاری و اعتیاد پسرش به دست او به قتل رسید.

به گزارش سالمین به نقل از روزنامه اعتماد، شامگاه ١۵ شهریور ٩١ وقوع یک فقره درگیری منجر به جرح، بین پدر و پسری افغان به پلیس قیامدشت اطلاع داده شد. با حضور ماموران در محل مشخص شد که مرد افغان به دلیل شدت جراحات وارده ناشی از اصابت چاقو به بیمارستان منتقل شده اما جان خود را از دست داده است. با مرگ او، پرونده‌ای با موضوع «قتل عمد» تشکیل و تیمی از کارآگاهان جنایی مسوول رسیدگی به آن شدند.

آنها پس از سه روز پسر مقتول را به عنوان قاتل دستگیر و مورد بازجویی قرار دادند. او با اعتراف به قتل گفت: «شب حادثه در خانه بودم که پدرم از سر کار آمد و به بیکاری و اعتیادم اعتراض کرد. می‌خواست مرا از خانه بیرون کند که درگیر شدیم. او فحش ناموس داد و با میله آهنی به سمتم حمله کرد، من هم یک چاقوی آشپزخانه برداشتم و با آن سه چهار ضربه به سینه و پهلویش زدم.

با ثبت اعتراف متهم، پرونده برای صدور حکم به شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی محمدباقر قربان‌زاده ارسال شد. در این شعبه، همسر مقتول- مادر متهم- اعلام بخشش کرد و گفت: «من به غیر از متهم، سه دختر و یک پسر کوچک هم دارم. دیگر طاقت ندارم پسرم در زندان باشد.»

برخلاف او اما فرزندانش وقتی پشت جایگاه ایستادند، درخواست دیه کردند تا به این ترتیب نوبت به متهم برسد. پسر ٢٨ ساله گفت: «شب حادثه آنقدر مواد مصرف کرده بودم که حالت طبیعی نداشتم. اگر آزاد شوم کار می‌کنم و به‌طور قسطی، دیه درخواستی اولیای دم را می‌دهم.» با ثبت اعترافات او، قضات وارد شور شدند؛ حبس و پرداخت دیه در انتظار متهم خواهد بود.