روازاده

نمایش 1–12 از 22 نتایج

مرتب سازی پیش فرض

آبغوره طبیعی

آبغوره از انگور نارس گرفته میشود ودارای خواص بسیار زیادی می باشد طبع آبغوره سرد و خشک می باشد از خواص آبغوره میتوان به لاغر کنندگی و پایین آوردن چربی خون اشاره کرد همچنین آبغوره در کاهش فشار خون نیز مفید می باشد

پودر شویا ( دهان شویه )

دهان شویه شویا با ترکیبات گیاهی ای که دارد جایگزین بسیار بهتر و سالم تر از خمیر دندان می باشدوعلاوه برسفیدی دندان ها خاصیت ضد میکروبی قوی ای دارد

دوغ شتر

دوغ شتر همانند بقیه فرآورده های شتر دارای خواص بسیار زیادی است تا جایی که مصرف یک لیوان دوغ شتر وعده غذایی کهملی به حساب می آید از جمله ویژگی های دوغ شتر مناسب بودن مصرف آن برای بیماران دیابتی می باشد همچنین دوغ شتر بسیار مفید برای برطرف کردن تنگی نفس وآسم میباشد.

روغن ارده کنجد

روغن ارده گاهی به روغن کنجد ارده نیز معروف است از ارده استخراج می شود. ارده به وسیله حرارت دادن و سرخ کردن کنجد یا به عبارتی بو دادن کنجد و سپس آسیاب نمودن آن تولید می شود. لذا می توان نتیجه گرفت روغنی که از ارده به دست می آید، روغن کنجد بوداده می باشد، در حالی که روغن پرس سرد کنجد، مستقیما از کنجد خام بدست می آید.

ضماد اگزما

ضماد اگزما کاملا از مواد گیاهی و طبیعی تشکیل شده است ویژگی اصلی این محصول درمان خارش و زخم های پوستی ناشی از اگزما می باشد

ضماد ب ۱۱۱

ضماد ب ۱۱۱ یا همان کرم ب۱۱۱ یکی از شناخته شده ترین کرم ها و ضماد ها در درمان دردهای مفاصل می باشد مواد تشکیل دهنده کاملا طبیعی ، اثر گذاری اعجاب انگیز و قیمت بسیار مناسب سبب شده است تا این محصول به عنوان یک محصول نمونه در میان انواع داروهای مشابه باشد.

ضماد بواسیر

ضماد بواسیر یک محصول کاملا طبیعی می باشد و کارایی آن در درمان شقاق مقعد و درمـان بواسیــر می باشد

ضماد زخم

ضماد زخم با مواد کاملا طبیعی ای که دارد درمان کننده انواع زخم ها می باشد از جمله زخم های دیابت

ضماد زیبایی

این ضماد تشکیل شده از ترکیباتی همانند موم و روغن های گرم گیاهی میباشد و این خاصیت گیاهی بودن و عاری از مواد شیمیایی بودن خود سبب عملکرد فوق العاده آن می باشد از جمله خواص این ضما می توان به روشن کنندگی وشفاف کنندگی بالای آن اشاره کرد.

عسل پنج ستاره

عسل پنج ستـــاره دکتر روازاده از جمله عسـل هـای طبیعی به شمـار می آیـد و از این جهت به ایـن عسل زنده می گویـند که نسبت بـه گـرما و سـرما واکنـش نشـان می دهـد همچنین از ویـژگی هـای این عسل پوشـش گیـاهی متنـوع آن می بـاشد.

عسل سه ستاره

عسل سه ستـــاره دکتر روازاده از جمله عسـل هـای طبیعی به شمـار می آیـد و از این جهت به ایـن عسل زنده می گویـند که نسبت بـه گـرما و سـرما واکنـش نشـان می دهـد همچنین از ویـژگی هـای این عسل پوشـش گیـاهی متنـوع آن می بـاشد.