داروهای ترکیبی 12 کالا یافت شد

نمایش 1–12 از 17 نتایج

مرتب سازی پیش فرض

پودر ماء الجبن

پودر ماء الجبن دارای خواص بسیار زیادی می باشد که مهم ترین آنها پاکسازی بدن از اخلاط فاسد می باشد همچنین پودر ماء الجبن پاکسازی پوست از انواع لکه ها را هم انجام می دهد.

نا موجود شربت اخلاط ثلاثه (اعلی) شربت اخلاط ثلاثه (اعلی)

شربت اخلاط ثلاثه (اعلی)

شربت اخلاط ثلاثه یا همان شربت مصفای خون یکی از قوی ترین داروهای موثر در زمینه جذب ودفع اخلاط غیر طبیعی بدن می باشد.

تومان 25,000

شربت رضوی

شربت رضوی طبق دستور امام رضا علیه السلام در رساله ذهبیه تهیه وتولید شده و به این شربت ،شربت شفا بخش هم می گویند چون تقریبا برای تمام بیماری ها مفید می باشد.

شربت مصفای خون ( اخلاط ثلاثه )

شربت اخلاط ثلاثه یا همان شربت مصفای خون یکی از قوی ترین داروهای موثر در زمینه جذب ودفع اخلاط غیر طبیعی بدن می باشد.

شربت مفرح ابریشمی

شربت مفرح ابریشمی دارویی با خواص بی شمار میباشد که مهم ترین آنها تقویت اعضای رئیسه بدن می باشد و همچنین ساخت و تهیه این محصول از مواد کمیابی استفاده شده است.

شربت مفرح ابریشمی (اعلی)

شربت مفرح ابریشمی دارویی با خواص بی شمار میباشد که مهم ترین آنها تقویت اعضای رئیسه بدن می باشد و همچنین ساخت و تهیه این محصول از مواد کمیابی استفاده شده است.

ضماد ب ۱۱۱

ضماد ب ۱۱۱ یا همان کرم ب۱۱۱ یکی از شناخته شده ترین کرم ها و ضماد ها در درمان دردهای مفاصل می باشد مواد تشکیل دهنده کاملا طبیعی ، اثر گذاری اعجاب انگیز و قیمت بسیار مناسب سبب شده است تا این محصول به عنوان یک محصول نمونه در میان انواع داروهای مشابه باشد.

ضماد بواسیر

ضماد بواسیر یک محصول کاملا طبیعی می باشد و کارایی آن در درمان شقاق مقعد و درمـان بواسیــر می باشد

نا موجود عرق بازکننده عروق پاپریکا (۱۷گیاه) عرق بازکننده عروق پاپریکا (۱۷گیاه)

عرق بازکننده عروق پاپریکا (۱۷گیاه)

عرق ۱۷ گیـاه پاپریکا دارای قابلیتهای بسیار با اهمیتی می باشد که توانسته آن را نسبت به محصولات مشابه ، متمایز و بسیار موفق قراردهد. بطوریکه به راحتی به محل ایجاد رسوبها که دراعماق ظریف مویرگهاست میرسد ، و در نتیجه در مدت زمان نسبتا کوتاهی عوارض ناشی از بیماری تصلب شرایین را برطرف میسازد .و همچنین میزان نتیجه گیری و رضایت مندی از این محصول بسیار بالا بوده است .

تومان 42,000
نا موجود عرق پاکسازی کبد پاپریکا (۷گیاه) عرق پاکسازی کبد پاپریکا (۷گیاه)

عرق پاکسازی کبد پاپریکا (۷گیاه)

عرق پاکسازی کبد پاریکا یک محصول کاملا گیاهی و مطمئن می باشد بیمارانی که از این محصول استفاده نموده اند بالای ۹۰ درصد به بهبودی رسیده اند، این عرق شامل عصاره گیاهانی همچون کنگر فرنگی ، مارتیغال و گل گاو زبان می باشد مهمترین تاثیر گذاری و اثر بخشی این عرق درمان انواع کبدهای چرب می باشد

تومان 36,000
نا موجود عرق ضد بلغم پاپریکا (۵ گیـاه) عرق ضد بلغم پاپریکا (۵ گیـاه)

عرق ضد بلغم پاپریکا (۵ گیـاه)

مقطر فشرده ضد بلغم ( پنج گیاه ) پاپریکا حاصل ترکیب عصاره گیاهانِ با طبع گرم و خشکی است که عملکرد درمانی آنها خصوصاً در دستگاه گوارش میباشد. توانایی و موفقیت مکانیسم اثر این محصول در دفع خلط بلغم از معده ، سبب میشود در مدت زمان کوتاهی تمام عوارض و مشکلات مربوط به سرد مزاجی برطرف شود.

تومان 28,000
نا موجود عرق ضد سودای پاپریکا (۹گیاه) عرق ضد سودای پاپریکا (۹گیاه)

عرق ضد سودای پاپریکا (۹گیاه)

عرق ضد سودای پاپریکا دارای ویژگی های زیادی می باشد از جمله اینکه گیاهان به کارگیری شده در این افشره حاوی ماده موثره هایی هستند که برای تعدیل و تنظیم ترشح خلط سودا نقش بسزایی دارند این محصول معده و طحال را تقویت و در نتیجه عوارض سوء مزاج سودا و تمام بیماریهایی که ناشی از غلبه خلط سودا است را به سادگی برطرف میسازد .

تومان 37,000