درمان بیماری های خونی 8 کالا یافت شد

نمایش یک نتیجه

مرتب سازی پیش فرض

پودر ماء الجبن

پودر ماء الجبن دارای خواص بسیار زیادی می باشد که مهم ترین آنها پاکسازی بدن از اخلاط فاسد می باشد همچنین پودر ماء الجبن پاکسازی پوست از انواع لکه ها را هم انجام می دهد.

نا موجود شربت اخلاط ثلاثه (اعلی) شربت اخلاط ثلاثه (اعلی)

شربت اخلاط ثلاثه (اعلی)

شربت اخلاط ثلاثه یا همان شربت مصفای خون یکی از قوی ترین داروهای موثر در زمینه جذب ودفع اخلاط غیر طبیعی بدن می باشد.

تومان 25,000

شربت رضوی

شربت رضوی طبق دستور امام رضا علیه السلام در رساله ذهبیه تهیه وتولید شده و به این شربت ،شربت شفا بخش هم می گویند چون تقریبا برای تمام بیماری ها مفید می باشد.

شربت مصفای خون ( اخلاط ثلاثه )

شربت اخلاط ثلاثه یا همان شربت مصفای خون یکی از قوی ترین داروهای موثر در زمینه جذب ودفع اخلاط غیر طبیعی بدن می باشد.

نا موجود عرق ضد سودای پاپریکا (۹گیاه) عرق ضد سودای پاپریکا (۹گیاه)

عرق ضد سودای پاپریکا (۹گیاه)

عرق ضد سودای پاپریکا دارای ویژگی های زیادی می باشد از جمله اینکه گیاهان به کارگیری شده در این افشره حاوی ماده موثره هایی هستند که برای تعدیل و تنظیم ترشح خلط سودا نقش بسزایی دارند این محصول معده و طحال را تقویت و در نتیجه عوارض سوء مزاج سودا و تمام بیماریهایی که ناشی از غلبه خلط سودا است را به سادگی برطرف میسازد .

تومان 37,000

قرص پادزهر (خون ساز)

قرص یا حب پادزهر بهترین داروی درمان خونریزی رحم وسایر نقاط بدن می باشد همچنین خواص بسیار زیاد دیگری از جمله بهترین ضد عفونی کننده روده ها و درمان هیجان واضطراب والتهاب و… می باشد.

قرص آیرون پلاس (خون ساز)

قرص آیرون پلاس با ترکیبات گیاهی که از متون طب قدیم استخراج شده است در حال حاضر یکی از بهترین قرص های درمان کم خونی می باشد همچنین استفاده از ترکیبات گیاهی در این محصول باعث شده است عوارض جانبی مانند :یبوست ،نفخ شکمی ، لکه پوست و… که در دیگر داروهای شیمیایی موجود است به حداقل برسد وهمچنین جذب آهن بسیار بالا برود .

کپسول قابض

قرص قابض درمان بسیار مفیدی برای انواع اسهال از جمله اسهال خونی می باشد همچنین این قرص برای درمان و ترمیم زخم های معده و اثنی عشر بسیار مفید می باشد.