درمان بیماری های معده 8 کالا یافت شد

نمایش یک نتیجه

مرتب سازی پیش فرض

پودر ماء الجبن

پودر ماء الجبن دارای خواص بسیار زیادی می باشد که مهم ترین آنها پاکسازی بدن از اخلاط فاسد می باشد همچنین پودر ماء الجبن پاکسازی پوست از انواع لکه ها را هم انجام می دهد.

شربت رضوی

شربت رضوی طبق دستور امام رضا علیه السلام در رساله ذهبیه تهیه وتولید شده و به این شربت ،شربت شفا بخش هم می گویند چون تقریبا برای تمام بیماری ها مفید می باشد.

شربت مصفای خون ( اخلاط ثلاثه )

شربت اخلاط ثلاثه یا همان شربت مصفای خون یکی از قوی ترین داروهای موثر در زمینه جذب ودفع اخلاط غیر طبیعی بدن می باشد.

ضماد بواسیر

ضماد بواسیر یک محصول کاملا طبیعی می باشد و کارایی آن در درمان شقاق مقعد و درمـان بواسیــر می باشد

نا موجود عرق ضد بلغم پاپریکا (۵ گیـاه) عرق ضد بلغم پاپریکا (۵ گیـاه)

عرق ضد بلغم پاپریکا (۵ گیـاه)

مقطر فشرده ضد بلغم ( پنج گیاه ) پاپریکا حاصل ترکیب عصاره گیاهانِ با طبع گرم و خشکی است که عملکرد درمانی آنها خصوصاً در دستگاه گوارش میباشد. توانایی و موفقیت مکانیسم اثر این محصول در دفع خلط بلغم از معده ، سبب میشود در مدت زمان کوتاهی تمام عوارض و مشکلات مربوط به سرد مزاجی برطرف شود.

تومان 28,000

قرص پادزهر (خون ساز)

قرص یا حب پادزهر بهترین داروی درمان خونریزی رحم وسایر نقاط بدن می باشد همچنین خواص بسیار زیاد دیگری از جمله بهترین ضد عفونی کننده روده ها و درمان هیجان واضطراب والتهاب و… می باشد.

قرص تریاق کلیه (سنگ شکن)

قرص تریاق کلیه همانطور که از نامش پیداست بسیار مفید برای درمان دردهای کلیه از جمله سنگ کلیه می باشد همچنین این قرص به علت مدر بودن کمک بسیاری به پروستات و درمان آن می کند.

کپسول قابض

قرص قابض درمان بسیار مفیدی برای انواع اسهال از جمله اسهال خونی می باشد همچنین این قرص برای درمان و ترمیم زخم های معده و اثنی عشر بسیار مفید می باشد.